Ala-je-lep-ovaj-svet-poster-Plakat

Ala je lep ovaj svet

GLAVNI TAKMIČARSKI PROGRAM
TRAJANJE:    90 min.
REŽIJA:    Filip Čolović
SCENARIO:    Andrej Šepetkovski
ULOGE:    Andrija Kuzmanović, Andjelka Prpić
   
VREME :    PETAK 12.08. POSLE OTVARANJA (20:30 H)
LOKACIJA:    LETNJA POZORNICA

Trejler

youtube video
ElOrgazamPoster

Električni orgazam - Evo sada vidiš da može

PROGRAM PREKO PLOTA
TRAJANJE:    / min.
REŽIJA:    Slobodan Simojlović
SCENARIO:    Biljana Maksić
UČESTVUJU:    Osim Bivših I Sadašnjih Članova Grupe I: Dubravka Marković, Momčilo Rajin, Aleksandar Žikić …
   
VREME :    SUBOTA 13.08. U 12:00 H
LOKACIJA:    SALA BIOSKOPA

Trejler

youtube video
BozijiCovekPlakat

Božiji čovek

PROGRAM SIMPOZIJUMA
TRAJANJE:    109 min.
REŽIJA:    Jelena Popović
SCENARIO:    Jelena Popović
ULOGE:    Aris Servetalis, Alexander Petrov
   
VREME :    SUBOTA 13.08. U 16:00 H
LOKACIJA:    SALA BIOSKOPA

Trejler

youtube video
HerojiPlakat

Heroji radničke klase

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    85 min.
REŽIJA:    Miloš Pušić
SCENARIO:    Dušan Spasojević, Ivan Knežević
ULOGE:    Jasna Đuričić, Boris Isaković
   
VREME :    SUBOTA 13.08. U 18:00 H.
LOKACIJA:    SALA BIOSKOPA

Trejler

youtube video
Zlatni Decko Plakat

ZLANI DEČKO

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    100 min.
REŽIJA:    Ognjen Janković
SCENARIO:    Vuk Ršumović, Aleksa Ršumović
ULOGE:    Denis Murić, Igor Benčina
   
VREME :    SUBOTA 13.08. U 20:30 H.
LOKACIJA:    LETNJA POZORNICA

Trejler

youtube video
PornopricaPlakat

PORNO PRIČA

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    73 min.
REŽIJA:    Aleksandar Janković
SCENARIO:    Aleksandar Janković
ULOGE:    Ivan Djordjević, Milan Prljeta
   
VREME :    SUBOTA 13.08. U 22:30 H.
LOKACIJA:    LETNJA POZORNICA

Trejler

youtube video
KeltiPlakat

KELTI

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    116 min.
REŽIJA:    Milica Tomović
SCENARIO:    Milica Tomović, Tanja Šljivar
ULOGE:    Dubravka Kovjanić, Stefan Trifunović
   
VREME :    NEDELJA 14.08. U 16:00 H.
LOKACIJA:    SALA BIOSKOPA

Trejler

youtube video
PucnjiUMarsejuPlakat

PUCNJI U MARSEJU

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    75 min.
REŽIJA:    Gordan Matić
SCENARIO:    Gordan Matić, Vladimir Andrić
ULOGE:    Tihomir Stanić, Vladimir Aleksić
   
VREME :    NEDELJA 14.08. U 18:00 H.
LOKACIJA:    SALA BIOSKOPA

Trejler

youtube video
Toma-plakat

TOMA

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    140 min.
REŽIJA:    Dragan Bjelogrlić, Zoran Lisinac
SCENARIO:    Nikola Pejaković, Zoran Lisinac
ULOGE:    Milan Marić, Tamara Dragičević
   
VREME :    NEDELJA 14.08. U 20:30 H.
LOKACIJA:    LETNJA POZORNICA

Trejler

youtube video
StrahinjaPlakat

STRAHINJA BANOVIĆ

GLAVNI TAKMIČARSKI PROGRAM
TRAJANJE:    92 min.
REŽIJA:    Stefan Arsenijević
SCENARIO:    Stefan Arsenijević, Bojan Vuletić
ULOGE:    Ibrahim Koma,Nancy Mensah- Offei
   
VREME :    NEDELJA 14.08. U 22:30 H.
LOKACIJA:    LETNJA POZORNICA

Trejler

youtube video
JengaPlakat

JENGA, ČUDNA IGRA

GLAVNI TAKMIČARSKI PROGRAM
TRAJANJE:    91 min.
REŽIJA:    Nikola Končarević
SCENARIO:    Aleksandra Mrdjen
ULOGE:    Milos Macura, Nevena Nerandžić
   
VREME :    PONEDELJAK 15.08. U 16:00 H.
LOKACIJA:    SALA BIOSKOPA

Trejler

youtube video
HerojiPlakat

HEROJI

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    72 min.
REŽIJA:    Goran Nikolić
SCENARIO:    Goran Nikolić
ULOGE:    Mladen Sovilj, Todor Jovanović
   
VREME :    PONEDELJAK 15.08. U 18:00 H.
LOKACIJA:    SALA BIOSKOPA

Insert iz filma

youtube video
sinovi_sunca_plakat

DECA SINOVA SUNCA

VAN KONKURENCIJE
TRAJANJE:    70 min.
REŽIJA:    Miroslav Stašić
SCENARIO:    Miroslav Stašić
UČESTVUJU:    Olgica Spiridonov, Milutin Predolac …
   
VREME :    PONEDELJAK 15.08. U 20:30 H.
LOKACIJA:    LETNJA POZORNICA

Trejler

youtube video
BiloJednomUSrbijiPlakat

BILO JEDNOM U SRBIJI

GLAVNI TAKMIČARSKI PROGRAM
TRAJANJE:    115 min.
REŽIJA:    Petar Ristovski
SCENARIO:    Zvonimir Šimunec, Vladimir Andrić
ULOGE:    Viktor Savić, Teodora Ristovski
   
VREME :    PONEDELJAK 15.08. U 22:30 H.
LOKACIJA:    LETNJA POZORNICA

Trejler

youtube video
NijeLoseBitiCovekPlakat

NIJE LOŠE BITI ČOVEK

GLAVNI TAKMIČARSKI PROGRAM
TRAJANJE:    104 min.
REŽIJA:    Dušan Kovačević
SCENARIO:    Dušan Kovačević
ULOGE:    Branka Katić, Vojin Ćetković
   
VREME :    UTORAK 16.08. U 16:00 H.
LOKACIJA:    SALA BIOSKOPA

Trejler

youtube video
Nebesa Plakat

NEBESA

GLAVNI TAKMIČARSKI PROGRAM
TRAJANJE:    122 min.
REŽIJA:    Srđan Dragojević
SCENARIO:    Marcel Aymé, Srđan Dragojević
ULOGE:    Goran Navojec, Ksenija Marinković …
   
VREME :    UTORAK 16.08. U 18:00 H.
LOKACIJA:    SALA BIOSKOPA

Trejler

youtube video
LetoPlakat

LETO KAD SAM NAUČILA DA LETIM

GLAVNI TAKMIČARSKI PROGRAM
TRAJANJE:    85 min.
REŽIJA:    Radivoje Andrić
SCENARIO:    Ljubica Luković
ULOGE:    Klara Hrvanović, Olga Odanović …
   
VREME :    UTORAK 16.08. POSLE DODELE NAGRADA  ( 20:30 H.)
LOKACIJA:    LETNJA POZORNICA

Trejler

youtube video