Otac Plakat

Otac

GLAVNI TAKMIČARSKI PROGRAM
TRAJANJE:    120 min.
REŽIJA:    Srdan Golubović
SCENARIO:    Srdan Golubović, Ognjen Sviličić
ULOGE:    Goran Bogdan, Nikola Rakočević
   
VREME :    ČETVRTAK  17.09.2020. U 20:30 h.
LOKACIJA:    LETNJA POZORNICA

Trejler

youtube video
Revolt Plakat

Revolt

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    80 min.
REŽIJA:    Aleksandar Rajković
SCENARIO:    Aleksandar Rajković
ULOGE:    Milan Vučković, Ivan Zekić
   
VREME :    PETAK 18.09.2020. U 16:00 h.
LOKACIJA:    BIOSKOP

Trejler

youtube video
Moj Jutarnji Smeh - Plakat

MOJ JUTARNJI SMEH

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    94 min.
REŽIJA:    Marko Đorđević
SCENARIO:    Marko Đorđević
ULOGE:    Filip Đurić, Jasna Đuričić
   
VREME :    PETAK 18.09.2020. U 18:00 h.
LOKACIJA:    BIOSKOP

Trejler

youtube video
Ekipa Poster

EKIPA

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    95 min.
REŽIJA:    Marko Sopić
SCENARIO:    Rade Ćosić
ULOGE:    Andrija Milošević, Sergej Trifunović
   
VREME :    PETAK 18.09.2020. U 20:30 h.
LOKACIJA:    LETNJA POZORNICA

Trejler

youtube video
Asimetrija Poster

ASIMETRIJA

glavni takmičarski program - PRETPREMIJERA
TRAJANJE:    93 min.
REŽIJA:    Maša Nešković
SCENARIO:    Maša Nešković, Vladimir Arsenijević
ULOGE:    Daria Lorenci Flatz, Uliks Fehmiu, Mira Janjetović
   
VREME :    SUBOTA 19.09.2020. U 18:00 h.
LOKACIJA:    BIOSKOP

Insert iz filma

youtube video
Realna Prica Plakat

REALNA PRIČA

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    91 min.
REŽIJA:    Gordan Kičić
SCENARIO:    Vladimir Simić
ULOGE:    Gordan Kičić, Nina Janković Dičić
   
VREME :    SUBOTA 19.09.2020. U 20:30 h.
LOKACIJA:    LETNJA POZORNICA

Trejler

youtube video
Iz ljubavi Plakat

IZ LJUBAVI

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    101 min.
REŽIJA:    Nenad Miković
SCENARIO:    Nenad Miković
ULOGE:    Igor Đorđević, Sonja Kolačarić
   
VREME :    NEDELJA 20.09.2020. U 18:00 h.
LOKACIJA:    BIOSKOP

Trejler

youtube video
Prolece Plakat

PROLEĆE NA POSLEDNJEM JEZERU

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    82 min.
REŽIJA:    Filip Čolović
SCENARIO:    Vule Žurić
ULOGE:    Tihomir Stanić, Nataša Tapušković
   
VREME :    NEDELJA 20.09.2020. U 20:30 h.
LOKACIJA:    LETNJA POZORNICA

Trejler

youtube video
Sutra Je Jos Uvek Juli Plakat

SUTRA JE JOŠ UVEK JULI

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    99 min.
REŽIJA:    Dejan Vlaisavljević Nikt
SCENARIO:    Dejan Vlaisavljević Nikt
ULOGE:    Violeta Goldman, Danijel Nikolić
   
VREME :    PONEDELJAK 21.09.2020. U 18:00 h.
LOKACIJA:    BIOSKOP

Trejler

youtube video
Grudi Poster

GRUDI

glavni takmičarski program
TRAJANJE:    92 min.
REŽIJA:    Marija Perović
SCENARIO:    Vladislava Vojnović, Marija Perović
ULOGE:    Dubravka Drakić, Nada Šargin
   
VREME :    PONEDELJAK 21.09.2020. U 20:30 h.
LOKACIJA:    LETNJA POZORNICA

Trejler

youtube video
Hotel_Beograd-Plakat

HOTEL BEOGRAD

Program preko plota
TRAJANJE:    106 min.
REŽIJA:    Konstantin Statski
SCENARIO:    Vjačeslav Zub, Anatolij Molčanov, Vasilij Kutsenko
ULOGE:    Miloš Bikovic, Diana Pozharskaya
   
VREME :    UTORAK I SREDA 22 i 23.09.2020. U 20:00 h.
LOKACIJA:    LETNJA POZORNICA

Trejler

youtube video